Dekoracje ślubne i nie tylko

Oferta dekoracji ...
Oferta dekoracji ślubnych, oferta dekoracji sal weselnych, oferta dekoracji balonowych, oferta dekoracji styropianowych

Firma "AmoreFiori.PL" proponuje Państwu szeroką gamę usług dekoratorskich. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów oraz aktualne trendy branży ślubnej zapewnimy Państwu fachową pomoc w udekorowaniu każdej wyjątkowej uroczystości. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług podczas planowania ślubu i wesela. Powierzenie wykonania dekoracji profesjonalnej firmie da Państwu wiele korzyści, m.in.: - spójną kolorystycznie dekorację całej uroczystości - możliwość zastosowania motywu przewodniego - gwarancję świeżych kwiatów, które są sprowadzane zawsze pod konkretne zamówienie - ograniczenie kosztów związanych z zakupem elementów dekoracyjnych - ograniczenie stresu związanego z organizacją przyjęcia weselnego Staramy się tworzyć dekoracje oryginalne i niepowtarzalne, które spowodują, że Państwa ślub, wesele lub inna uroczystość pozostaną na długo w pamięci.

Dekoracje ślubne kościoła

dekoracje kościoła w Leżajsku Proponujemy Państwu bardzo eleganckie i wytworne dekoracje z kwiatów żywych jak również nie mniej piękne dekoracje z kwiatów sztucznych. Oferujemy własne klęczniki oraz 3 pary krzeseł. Klęczniki mogą być udekorowane w tradycyjnym białym kolorze lub w bordo. Do wszystkich krzeseł posiadamy uszyte specjalnie na miarę białe pokrowce. Dodatkiem do pokrowców mogą być różnego rodzaju materiały i tiule w wybranym przez Państwa kolorze. Możliwe są różne warianty dekoracji - w wykorzystaniem stojaków lub delikatnych dodatków do ławek.

Dekoracje sali weselnej

dekoracje sali weselnej w Łowisku Odpowiednio udekorowana sala weselna jest gwarancją udanej zabawy do białego rana i niezapomnianych wspomnień z zabawy weselnej. Staramy się dopasować dekoracje do rodzaju sali, jej charakteru i upodobań Państwa Młodych. Proponujemy dekoracje z tkanin białych z dodatkiem delikatnych tkanin kolorowych zgodnych z wybranym motywem. Staramy się podkreślić romantyczną atmosferę uroczystości stosując dodatki w postaci pływających świec, płatków kwiatów i kolorowych kamieni. Na stoły proponujemy kompozycje z kwiatów żywych lub sztucznych w zależności od upodobań i budżetu Pary Młodej. Wykorzystujemy również kolorowe dekoracje balonowe.

Dekoracje samochodu

dekoracje samochodu do ślubu Postaramy się, aby powierzony nam samochód stał się wymarzonym pojazdem ślubnym. Oferujemy dekoracje samochodu z wybranych kwiatów żywych lub sztucznych na maskę samochodu, przypinki do klamek samochodu, tablice rejestracyjne oraz szarfy i inne oryginalne dodatki. Zachęcamy do udekorowania samochodu w tonacji zgodnej z dekoracją kościoła, sali i wiązanki Pani Młodej, co doda dodatkowego uroku uroczystości. Dekoracje ślubne samochodu mocujemy na specjalnych przyssawkach, dzięki czemu lakier pozostanie nienaruszony, a wiązanki będą stabilnie umocowane.

Kwiaty do ślubu

Bukiet ślubny W ofercie naszej firmy każda Panna Młoda znajdzie bukiet ślubny dopasowany do sukni i spełniający jej wymagania. Przygotujemy również wiązankę dla Świadkowej, Druhen oraz przypinki dla Pana Młodego i Drużbów. Wiązanki ślubnemogą być przygotowane z dowolnych kwiatów dostępnych na Podkarpaciu. Dla wymagających klientów wykonamy nietypowe dodatki kwiatowe takie jak ozdoby do włosów, wiązanki w formie wachlarza lub torebki kwiatowej.

Dekoracje balonowe

Łuk balonowy Dla naszych klientów wykonujemy kolorowe i efektowne dekoracje balonowe dopasowane do charakteru uroczystości. Proponujemy łuki balonowe, kolumny balonowe, kwiaty balonowe, balony giganty z zawartością, serca balonowe oraz inne kształty z balonów.

Dekoracje domu

Dekoracje domu Proponujemy Państwu girlandę balonową lub kwiatową, ozdobne kokardy a także szeroki wybór banerów powitalnych. Na Państwa życzenie przygotujemy dowolny tekst z liter styropianowych, który może być umieszczony nad wejściem do klatki/budynku lub nad bramą. Dodatkowo dekoracja może zawierać symbole styropianowe wykonane wg dowolnego wzoru nawiązujące do tematyki ślubnej. Zachęcamy, aby dekoracja domu Panny Młodej i Pana Młodego nawiązywała do tematyki pozostałych dekoracji ślubnych co doda wyjątkowego charakteru uroczystości oraz niewątpliwie zostanie zauważone przez Gości Weselnych.

Dekoracje kościoła na uroczystości

Kompozycje do kościoła W naszej ofercie posiadamy również dekoracje kościołów na różne okazje (odpusty, uroczystości, Prymicje, I-sza Komunia Św.). Jako dekorację kościoła oferujemy kompozycje z kwiatów żywych. Podejmiemy się również wykonania dekoracji tematycznych jak Misje Parafialne, Dzień Papieski, itp. Na przyjęcie I Komunii Świętej możemy zaoferować: dekorację ławek białymi tkaninami, elementy dekoracyjne przy ławkach, kompozycje kwiatowe przed ołtarz, symbole i teksty styropianowe wg zamówienia.

Dekoracje styropianowe

Dekoracje styropianowe Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu dekoracji styopianowych. Jesteśmy w stanie wykonać niemal dowolną dekorację styropianową wg powierzonego wzoru. Każda dekoracja jest wycinana specjalną maszyną do cięcia styropianiu oraz ręcznie malowana. Kolorowe dekoracje styropianowe cieszą się popularnością w wystroju przedszkoli, żłobków, poczekalni i innych instytucji odwiedzanych przez dzieci. Nasze dekoracje rozweselają milusińskich m.in. w przedszkolu prowadzonym przez Siostry Służebniczki NMP NP na Ukrainie. Elementy styropianowe mogą być również ciekawym uzupełnieniem dekoracji ślubnej. Możemy wykonać dowolne napisy powitalne, imiona Pary Młodej lub inne elementy ozdobne jak np. serca lub gołąbki.

 
kontakt
gdzie dziaamy
Klucze: Oferta dekoracji ślubnych, dekoracja kościoła, dekoracja sali weselnej, dekoracje balonowe
Realizacja: RSZC